Naturopatická detoxikace organismu

SPRÁVNÁ DETOXIKACE

Naturopatická detoxikace hlubokých tkání Vás zbaví 

- střevních kalů - těžkých kovů a chemikálií v těle - parazitů - zahlenění - žlučových kamenů a písku - tuků - kyselin a kyselé strusky - starých zánětů

Správná detoxikace postupuje od posledních zdravotních komplikací až po ty nejstarší a patří do rukou školeného poradce.

BĚŽNÉ PŘÍZNAKY A KRIZE PŘI DETOXIKACI

Pokud jsme rozhodnuti své tělo zbavit někdy i pár kilogramů odpadu, je nutné počítat s různými projevy, které nemusejí být vždy příjemné.                                       Při správné detoxikaci dochází ke změně stolicemoči, k častějšímu vylučování, může docházet k silnému pocení, může dojít k přechodnému zduření mandlí či místních uzlin. Mezi nejčastější projevy detoxikace patří bolesti hlavy. Při masivním vylučování těžkých kovů a kyselin se může projevit citová labilita a podrážděnost. Pleť patří k vylučovacím kanálům, takže zhoršení vzhledu a kožní potíže jsou běžným jevem při očistě. V místech, kde se hromadil toxický odpad se mohou dostavit lokální bolesti svalů a kloubů. Velká část energie je při detoxikaci soustředěna na úklid tkání a tělních tekutin, takže se může dostavit únava a fyzická vyčerpanost. Zvýšená teplota do 38,5'C patří k průvodním jevům a je vhodné podpořit ji pitím teplých nápojů.Extrémně vysokou horečku (nad 39'C) je však již nutné snižovat a to zábaly, koupelí chladnější o 1 stupeň než je tělo, případně použít homeopatika.Všechny příznaky s Vámi budeme konzultovat předem, včetně přírodních prostředků, které jsou vhodné použít, jak upravovat jejich dávkování dle věku a váhy a také jejich harmonizace s léky, které běžně užíváte. 

CENA detoxikačních přírodních doplňků stravy

Lymfosany_velke_nahled_2

Těžké kovy a toxické látky velmi dobře z těla odplavují přírodní fytosorbenty ze sibiřských bylin. Lymphosany čistí lymfatický systém, obsah pektinů přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.Obsahují také značné množství vlákniny, důležité pro normální funkce trávicí soustavy.

Na výběr máme ze 6 druhů lymphosanů, všechny účinně čistí organismus, liší se v obsahu bylinných extraktů, které navíc k detoxikaci ještě posilují pohybový aparát, srdce, cévy, ledviny, játru, ženský organismus.

CENA balení 90g je 356 - 475 Kč dle druhu 


Detol

DETOL je čistě přírodní směs esenciálních olejů, kterou podpoříte přirozenou detoxikaci těla.Cílí na játra, žlučník.

Velmi dobře pomáhá uvolňovat toxiny, které pak lymphosany na sebe naváží a odplaví z těla.

K základním stavebním prvkům tu patří esence z rozmarýnu, který je používán na poruchy jater a žlučových cest, přispívá k normálnímu trávení, vylučování a pročištění. Podobně fenykl spolu s mátou peprnou přispívají k normální choleréze – výtoku žluči, ale také k dobré činnosti střev, jater a žlučníku. Koriandr může ovlivňovat chuť k jídlu a grapefruit navíc povzbuzuje mikrobiologickou rovnováhu těla.

Cena 2ml je 232 Kč Coldet

COLDET (colon detoxification = detoxikace střeva) je čistě přírodní směs esenciálních olejů, která opět podpoří detoxikaci.

Cílí na celek trávicího ústrojí. Mohou ovlivňovat chuť k jídlu, ale také pohyby střev a střevní mikroflóru.

Čistá střeva jsou zárukou dobré imunity, ale také zdravého dýchacího systému.

Na jeho harmonizaci působí oleje z fenyklu, kadidlovníku, anýzu a zázvoru. Synergie esencí přispívá též ke správné funkci jater i vylučování. Působí tak na celkové pročištění organismu a je pomocníkem při kontrole tělesné hmotnosti.

 Cena 2ml je 130 Kč  


 

Střeva a imunita

COLDET -  DETOXIKACE ORGANISMU, JÁTRA , STŘEVA

Ingredients (INCI): Cuminum Cyminum (Kmín) Oil, Foeniculum Vulgare (Fenykl) Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil Expressed, Citrus Sinensis (Pomeranč) Peel Oil Expressed, Boswellia Serrata (Kadidlo) Oil, Pimpinella Anisum (Anýz) Oil, Mentha Arvensis (Máta rolní) Leaf Oil, Artemisia Annua (Pelyněk) Oil, Zingiber officinalis (Zázvor) Root Oil, Pelargonium graveolens (Geránie) Oil, Coriandrum Sativum (Koriandr) Seed Oil

   Ing. Jiří Černota, zakladatel a generální ředitel firmy Bewit


Další