Co je to iridologie

Iridologie se zabývá diagnózou zdravotního stavu jedince podle obrazu duhovky jeho oka.Z pohledu iridologa je oko mapou našeho těla...

V našem centru máte možnost objednat se na tuto podrobnou diagnostiku a konzultaci.

IRIDOLOGIE JE STAROBYLÁ LÉKAŘSKÁ DIAGNOSTICKÁ METODA,

KTERÁ JAKO DIAGNOSTICKÝ NÁSTROJ POUŽÍVÁ DUHOVKU OKA, PANENKU, OČNÍ BĚLMO A NĚKDY I KŮŽI KOLEM OČÍ.

Iridolog k této diagnostice potřebuje vynikající znalost problematiky, znalost lidského těla a velmi dobrý fotoaparát nebo oční mikroskop,kterým se může podívat na oko velmi detailně a sledovat znaky v oku.Při konzultaci toto všechno sledujete s iridologem.

Oko – není pouze okno do naší duše, ale ukrývá mapu k našemu tělu… Oko je nervově propojeno se všemi částmi našeho těla.Orgány mají na duhovce oka svá reflexní zakončení.Pokud má orgán potíže nebo je nějak geneticky zatížen, v oku se to projeví jako pigmentace nebo jako uvolnění vláken duhovky a vznik trhliny…. atd.

Oko signalizuje skryté příčiny zdravotních potíží jako je změna kvality krve, hormonální nerovnováha, porušení nervového zásobení orgánů, stupeň tkáňových změn na orgánu a kolem něj. Těchto znaků je kolem 500, ale existují také jejich vzájemné souvislosti.Kombinací znaků jsou tisíce.

Asi 70% znaků v očích jsou genetické predispozice a tendence.Zbytek tvoří znaky související s aktuálním stavem orgánů a vznikají v očích v souvislosti se životním stylem člověka.

ZHODNOCUJÍ SE OBĚ OČI.IRIDOLOGIE NEHLEDÁ NEMOCI, ALE JEJICH PŘÍČINY. PROGNÓZA ZÁVISÍ NA MNOHA FAKTORECH.

Skutečnost, že všichni v rodině měli a mají křečové žíly, neznamená, že já s nimi také musím mít celoživotní problém.

Iridolog se řídí jednoduchou rovnicí :

PROGNOZA =DIAGNÓZA + INDIVIDUÁLNÍ KONSTITUCE + MOMENTÁLNÍ ZDRAVOTNÍ STAV + VYBRANÁ LÉČBA

Klient se dozví, jak proti obtěžujícím problémům může zahájit útok nebo jaká prevence je pro něj vhodná.

CO IRIDOLOGIE neumí

Diagnostikovat nemoci.Analyzuje stav tkání tak, jak se reflexně odrážejí v duhovce, a to je úplně jiný pohled na zdravotní stav člověka.Není schopna ukázat stav operovaného místa, pokud bylo jednou přerušeno jeho nervové zásobení.Nerozezná genetické anomálie orgánů. Místo, kde orgán chybí je mrtvé.Neprozradí těhotenství, je to přirozený stav.Ledvinové kameny nejdou v duhovce poznat, jelikož nemají žádnou inervaci.

IRIDOLOGIE není analýza psychického stavu člověka.

IRIDOLOGIE nerozezná, jaký patogen, polutant, droga, nádor se v těle nacházejí, ale může vidět jejich negativní dopad na jednotlivé orgány.

IRIDOLOGIE nemůže předpovědět ani délku života ani nejpravděpodobnější příčinu možné smrti.


Kdy nelze IRIDOLOGII provádět a jak probíhá

DIAGNOSTIKA nelze provézt:

1. Má-li klient barevné kontaktní čočky, průhledné nevadí.Fotkyfoto_67785269_m_2

2. Odchlípení sítnice

3. Velké poranění oka

4. Velký zánět spojivek

5. Extrémní pterygium (abnormální kožní slizniční řasa)


Diagnostika je nebolestivá, není nepříjemná a není třeba se ničeho obávat.Nejprve si klient vyplní dotazník a proběhne krátký pohovor.Následně si iridolog vyfotí obě oči klienta.Tato procedura trvá cca 5-10 minut.Fotografie vašich očí jsou pak trvale uloženy u vašeho iridologa pro následné kontroly a je možné si Iridologii kdykoliv zopakovat pro srovnání.Pak následuje stanovení genetického očního typu, a klient dostává ihned do ruky první část svého iridologického vyšetření,včetně individuální stravovací terapie.Iridolog v této zprávě navrhne i případnou léčbu přírodními prostředky.Do týdne od diagnostiky obdržíte podrobnou zprávu, kterou už pak se svým iridologem můžete zkonzultovat po telefonu,není nutná další osobní návštěva.

To vše nám společně zabere asi 1,5 hod času.

Cílem IRIDOLOGIE je také to, aby si klient uvědomil možné vlivy životního stylu a chyb ve stravování na jeho zdravotní stav.

IRIDOLOGIE NENAHRAZUJE KLASICKÉ LÉKAŘSKÉ TESTY A VYŠETŘENÍ,ALE JE JEJICH VYNIKAJÍCÍM DOPLŇKEM.

CENA IRIDOLOGICKÉ  DIAGNOSTIKY     je   1.200,- Kč


Další