Parazité

Naše populace je bohužel doslova promořená parazity.Celosvětově po kardiovaskulárních chorobách a alergiích, zaujímá 3.místo problém s parazity. Parazitismus je vztah dvou organismů, z něhož má jeden organismus zisk a druhý na něj doplácí.Parazité nebo-li cizopasníci  žijí v těle hostitele, který pro ně funguje jako "dům".

Ujídají naše tkáně, krev, nebo naši potravu, vodu, ale vylučují do našeho těla další splodiny, jejich moč je čistý amoniak.Nejlépe se jim daří ve sliznicích-oči, ústa, nos, zažívací trakt-ve střevech mají největší výběr potravy.Kyselé prostředí navíc a elektrosmog přispívají k parazitální invazi. Parazité jsou původci mnoha zdravotních obtíží a vážných nemocí, ale také naše tělo velice zatěžují.

Podle odhadů v sobě každý z nás nosí více než 1 kg mikroorganismů !Clip_image002


 Nejen majitelé psů vědí, že je nutné našeho mazlíčka pravidelně odčervovat. Četnost je dle místa, kde se pohybují.Psy žijící ve městech se doporučuje odčervit každé 4 měsíce, psy žijící v prostředí zahrady,nebo u lesa 2x ročně. Platí to navíc pro zdravá zvířata jako prevence.Zvíře s problémovou stolicí, zvracením apod.je nutné již parazitálně vyšetřit a infekci léčit.

Jak často provádíme antiparazitální kůru u sebe ? Pokud nás viry, bakterie, či jiní parazité napadnou, je nutné se jich zbavit a tělo vyčistit.Pokud se nežádoucích parazitů nezbavíme, těžko můžeme očekávat zlepšení zdravotního stavu.Preventivně je tomu stejně jako u našich mazlíčků. Nemoci se zhoršují 2x ročně. Chřipkové a podobné nemoci přicházejí nejvíce na jaře a na podzim.Proto je vhodné dělat každoročně krok dopředu a své tělo vyčistit a podpořit, aby nápory nemocí zvládlo.

Je tedy vhodné provádět antiparazitální kůru 2x ročně a to nejlépe v srpnu, září a pak leden, únor. 

V našem centru Vám doporučíme komplexní účinnou kůru pro Váš organismus.

Pokud Vaše tělo již bojuje s parazitální infekcí, navrhneme terapii na zmírnění obtíží a urychlení uzdravení.

Nejčastější parazité a potíže, které způsobují

1. RHINOVIRUS Virus, Rhinoviry (z řeckého: rhīs; nos) jsou nejběžnějšími a nejinfekčnějšími nositeli nachlazení v lidské populaci. Onemocnění se projevuje rýmou, teplotami mezi 37 °C až 39 °C.Projevy infekce zasahují primárně na horní cesty dýchací. Rhinovirus je druhem Enteroviru z čeledi Picornaviridae.Bylo rozpoznáno 99 typů lidských Rhinovirů, které se liší v závislosti na velikosti povrchových proteinů. V přírodě se řadí mezi nejmenší viry dosahují velikosti 30 nm. Pro srovnání virus pravých neštovici dosahuje velikosti 300 nm.Na virus neexistuje lék ani vakcína.

2. ADENOVIRUS  Virus, vyskytují se v průběhu celého roku. Adenoviry jsou stabilní vůči chemickým i fyzikálním látkám, tím je umožněno dlouhodobé přežívání mimo organismus. Inkubační doba 5-10 dní, šíření viru hlavně kapénkami a kontaminovanými předměty.Onemocnění, způsobovaná Adenoviry jsou endemická během celého roku ve všech věkových skupinách, ale nejčastěji napadají školní děti. Adenoviry se šíří rychle v uzavřených prostředích kde způsobují až vypuknutí epidemií. Adenoviry způsobují respirační onemocnění zejména horních cest dýchacích, připomínající běžné nachlazení, faryngitidu nebo angínu a napadají často děti předškolního věku. Infekce adenoviry může napadnout i dolní dýchací cesty a způsobí bronchitidu, bronchiolitidu až pneumonii.Zejména u batolat a dětí (pouze zřídka u dospělých) se může rozvinout těžká pneumonie. U dětí mohou Adenoviry způsobit také gastrointestinální onemocnění se symptomy jako je průjem  s horečkou, zvracení a nauseu. Symptomy podrážděných očí, teplota, bolesti hlavy a žaludku. Adenovirus (obecně) vyvolává horečnaté onemocnění respiračního traktu provázené bolestí v krku a kašlem. Průjmy vodové stolice, provázené horečkou trvají 1-2 týdny.

3. CYTOMEGALOVIRUS Virus, se může nacházet ve všech orgánech lidského těla a tělesných tekutinách, jako je ejakulát, moč, sliny, stolice, mateřské mléko, poševní sekret.Infekce nemusí mít vůbec žádné příznaky, ale na druhou stranu může způsobovat velmi vážné problémy zvláště u lidí s oslabenou imunitou.Horečka, únava, opary, bolesti kloubů, celková rozbolavělost, postižení očí, mozku, orgánů, infekční mononukleózu, vyjímečně bolesti v krku. 

4. HERPESVIRUS Virus, patří mezi nejrozšířenější viry, nejčastěji způsobuje opar.Málo se ví, že je původcem mononukleózy.Infekci provází změny na kůži a sliznicích, kde dochází k tvorbě puchýřků-oparů.Infekce může postihnout i centrální nervový systém a vnitřní orgány.Přenos infekce se děje sekrety z úst, genitálií, slinami při líbání, olizování hraček dětmi, manipulací v ústech pacienta, endoskopickými vyšetřeními, intubací.

5. PAPILLOMAVIRUS Virus, způsobuje rakovinu děložního čípku, pochvy, penisu, konečníku, hltanu, hlasivek a ústní dutiny v 64 - 94 % případů.Papilomaviry se snadno uchycují na kůži a sliznice pohlavních orgánů, úst a v anální oblasti.V současné době je známo více než 100 typů HPV virů, přibližně 40 z nich napadá genitální oblast. HPV infekce děložního čípku často probíhá bezpříznakově. Prevalence HPV u žen s normálním cytologickým nálezem je 10%. Nejvyšší prevalence onemocnění je u žen pod věkovou hranicí 35 let.

6. STREPTOCOCCUS HAEMOLYTICUS Bakterie, zdrojem streptokokové infekce je nemocný člověk, vyjímečně bacilonosič.Kapénková infekce se šíří cestou krevní i lymfatickou.Hlavní původce respiračních onemocnění, faryngitida (angina) zvláště u dětí se soustřeďuje na tonsilach, může se šířit do dutin - muze se šířit do dýchacích cest – Streptococcus pneumonia, vyvolávají spálu, způsobují postižení kůže: erysipel (růže) - rychle se šířící otok s výrazným zčervenáním.Způsobují sepse - prudký průběh pod obrazem purpura fulminans: mnohočetné tečkovité krvácení do kůže či sliznic s velmi těžkým průběhem.

7. BORRELIA  BURGDORFERI Bakterie, vyvolává nemoc Lymská borelióza. Je to nejčastější onemocnění přenášené klíšťaty v České republice. Borelie  jsou bakterie spirálovitého tvaru, pohybující se pomocí bičíků. Patří mezi ně i původce syfilis a leptospirózy. Borelióza je také naší nejčastější zoonózou (nemocí pocházející ze zvířat). V přírodě jsou rezervoárem borelií zejména drobní hlodavci, ale i větší zvěř, v domácnostech jimi mohou být i psi a kočky. Pes může boreliozou také onemocnět, divoká zvířata v sobě infekci nosí, ale jsou  zdravá.

8. HELICOBACTER PYLORI  Bakterie, většina infekcí je získaná v dětství − nejčastější je přímý přenos od infikované matky; ale vyskytují se i nové infekce v dospělosti, ohrožené jsou hlavně osoby s poruchou imunity.Žije v hlenu žaludeční sliznice.Bakterii Helicobacter pylori můžeme nalézt v žaludku mnoha lidí, celosvětově asi u jedné třetiny populace. Přestože tento nezvaný host většině lidí v jejich žaludku vůbec nevadí, může se z něj vyklubat i pořádně nepříjemný návštěvník. Lékaři dnes mají za to, že helikobakter může svému hostiteli přivodit celou škálu chorob od žaludečního vředu až po rakovinu žaludku nebo slinivky

9.LAMBLIA Prvok Giardia lamblia je nejčastější původce střevních  parazitárních  nákaz.Je zcela závislá na vnějších zdrojích střeva. Má 8 bičíků, 2 jádra, ě přísavné disky, kterými se připoutává na sliznici tenkého střeva, které dokáže pokrýt po celé jeho stěně. Tím  naruší zcela vstřebávání živin a tudíž imunitu celého organismu. Narušují sliznici tenkého střeva a procesy trávení.


 

Zajímavá videa parazitů v těle

   Upozorňujeme, že některé obrázky tasemnic, škrkavek,parazitů v oku,roupů, háďátek apod. nemusejí být příjemné !

                        Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

PARACLEANSE - komplexní ochrana před parazity

1. fáze příprava střevního traktu a žlučových cest k aktivní očistě -  30 kapslíFotkyfoto_95614915_xs_2

2. fáze aktivní očista od škodlivých parazitů - 60 kapslí

3. fáze obnova střevní mikroflóry po očistě - 200g 

Trigelm pomáhá zbavit tělo parazitů ať už jsou to Borrelie, Cytomegalovirus, Herpes viry, Streptokoky, Stafylokoky, Papillomavirus, Toxocara, 

Trigelm-paracleanse_12

Toxoplasma, Candida, Lamblie, Chlamydie, Helicobacter a další , které se podílejí na mnoha zdravotních obtížích.

Kůra se užívá po dobu 1 měsíce. 

Kůru je vhodné opakovat po 16 dnech a poté 2x ročně před epidemiemi chřipek a viróz.

CENA komplexní kůry je 770,- Kč

 


Další