Komplexní péče o tělo

PROČ JE DŮLEŽITÁ KOMPLEXNÍ PÉČE

Naše tělo funguje jako celek.Všechny orgány jsou důležité, žádný nemáme zbytečně a tak je nutné se také o všechny buňky, tkáně i orgány starat komplexně.

Představme si, že je to v našem těle jako ve velkém domě.Stejně jako dům má svůj vchod, kterým někdo vchází dovnitř ať už zván či nezván,                               má také okna, kterými je vidět ven, má schodiště a cesty k jednotlivým bytům nebo pokojům, má také svou koupelnu, kde se provádí očista a                         také wc a mnoho potrubí, kudy proudí voda nebo odpadní trubky pro odvádění odpadů.Máme tady také spoustu žárovek a čidla, která řídí nejen teplotu.     Celý dům pak drží díky nosným zdem a příčkám.

Stejně tak v našem těle máme vchod - tedy ústa, kterými vchází zvaní i nezvaní hosté, jsou to potraviny, ale také viry a bakterie.                                                       Naše oči jsou jako okna, kterými vidíme ven, máme mnoho žil, tepen, které vedou k jednotlivým orgánům, jako ta schodiště a chodby k pokojíkům.                   Máme také svou koupelnu tedy ledviny, které provádějí očistu spolu s játry a střeva jako tedy odpadní potrubí odvádí  všechen odpad ven z těla.                   Máme mnoho buněk-žárovek, které potřebujeme k chodu naší domácnosti ve dne i v noci a naše čidla-nervy jsou senzory, které dávají signály nám i mozku, aby uřídily nejen teplotu těla.I nosné zdivo máme, je to pátěř, kosti a klouby, bez kterých bychom nestáli stejně jako dům.

CO KDYŽ SE TO POKAZÍ

Všechno funguje společně a pokud selže jen jediná součást, má to vliv na všechny ostatní.Pokud by se v domě vybouralo jedno schodiště, těžko by se lidé dostávali k bytům, stejně jako v těle živiny k orgánům.Pokud by nám přestala téct teplá voda a nemohli bychom se sprchovat, za čas bychom si zapáchali ve špíně.Stejně tak ledviny nemohou čistit bez přítoku vody.Když nám přestanou fungovat žárovky, nastane v domě tma a končí veškeré dění.A co teprve když se ucpe wc nebo odpady? Za chvíli by se celý dům utápěl v žumpě odpadů a zápachu a pokud bychom to stále neřešili......                                                             Pokud nám žárovka vypoví službu, většinou ji vyměníme za novou a svítí se dál. Schodiště lze postavit nové, špinavá okna umyjeme a odpady zkrátka musíme   čas od času vyměnit, staré ucpané potrubí za nové. A když máme v domě špínu, uděláme generální úklid.Zn

Jak to uděláme ale ve svém těle ? Vyhaslé buňky těžko vyměníme za nové a naše odpady tak stejně. Pokud jste v domě třeba po 20 letech měnili odpady, jistě víte, jak jsou uvnitř zanešené mastnotou, špínou, vlasy, chlupy, a různými jinými kusy z jídla apod.Na nich se pak drží samozřejmě také různé bakterie a mikroorganismy. Jak asi po 20 letech ale vypadají naše střeva ?  Jak to vypadá v našich plicích ? Pokud máme doma zaprášený koberec, vysajeme prach vysavačem, jak často ale uklízíme-vysáváme své zaprášené plíce ? jak často umýváme špinavá okna ? jak často děláme velký úklid v domácnosti ? Myslím, že minimálně vánoční úklid, velikonoční dělá každá hospodyňka, aby se to doma jen blýskalo čistotou a vůní.

Jak často toto děláme ale ve svém těle ?

Kdy jste naposledy dělali generální úklid ve svém těle ?

Nejen proto je důležité na tento úklid myslet i u sebe. Pokud chcete,aby Vaše tělo fugovala co nejlépe a co nejdéle, je potřeba také tělo zbavit prachu, mastnoty, mikroorganismů a nepořádku jako jsou kovy, chemikálie a jiné látky, které do těla nepatří. Očistu je potřeba dělat komplexně a důkladně. Stejně tak, jako nestačí na špinavá okna pověsit krásné záclonky, nebo vrchovatý odpadkový koš přikrýt závěsem a nastříkat do vzduchu vůni. Stejně tak v těle nestačí vyčistit pouze ledviny. Proto Vám na základě diagnózy navrhneme ucelený komplexní program.   V našem centru pracujeme s tělem jako s celkem.

Mnoho lidí se snaží kupovat si drahé vitamíny a doplňky. Bohužel takto vyhazují mnoho peněz zbytečně, protože pokud je tělo zanešené, tak všechny vitamíny, minerály a další prostředky se nemají k buňkám jak dostat natož zachytit. 95%  toho co užívají pak opět vyloučí bez jakéhokoliv efektu.

Sestavíme Vám komplexní postup detoxikace organismu, očisty buněk i mezibuněčných prostor.

Doporučíme, které potraviny a alergeny jsou pro Vás nevhodné a které vitamíny a minerály Vašemu organismu schází a je vhodné je doplnit.

 


Další