Naše priorita – lidské zdraví

V NAŠEM CENTRU ZDRAVÍ PRACUJEME S OVĚŘENÝMI certifikovanými PRODUKTY ZE SIBIŘSKÉHO ZDRAVÍ.Zlaty-elixir_2

Ve skutečnosti zdravý organizmus nepotřebuje žádné léky.Avšak, aby se takovým stal, je potřeba o něj pečovat.

Pomozte svým buňkám rozvíjet se a žít takovým životem,který jim darovala příroda.Přejeme Vám Sibiřské zdraví.

Korporace „Sibiřské zdraví“ byla založena v 1996 roce v Novosibirsku.

Od té doby aktivně podporujeme výzkum a vývoj a vyrábíme široké spektrum patentovaných biologicky aktivních doplňků stravy a léčebné kosmetiky.

Základem výrobků je dlouhodobý vědecký výzkum jedinečných vlastností léčivek z oblasti Bajkalu a Horského Altaje. 

VĚDECKÉ A INOVAČNÍ STŘEDISKO KORPORACE «SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ»

Vědecké a inovační středisko Korporace «Sibiřské zdraví» je významné sdružení, které se zabývá lékařským a biologickým výzkumem, tvorbou ozdravných programů a výrobou nových biologicky aktivních preparátů pro realizaci těchto programů.Vědecké a inovační středisko sídlí v novosibiřském Akademgorodke. Přirozeně je tím dána možnost rozvíjet plodnou spolupráci s význačnými vědecko-výzkumnými společnostmi, sídlícími v tomto světově proslulém „městě vědců“ a vyvíjet špičkové, progresivní a jedinečné produkty pro zdraví.


LABORATOŘ MODERNÍHO ZDRAVÍ – HLAVNÍ VÝROBNÍ ZÁKLADNA

Bez vlastní výrobní základny by byla plnohodnotná činnost Vědeckého a inovačního střediska nemyslitelná. Vlastnictví nejmodernějších technologií a výrobních zařízení umožňuje rychlé a včasné uvedení do praxe těch nejlepších ruských objevů v produkci aktuálních a konkurenceschopných výrobků na jejich základě vytvořených.

 

Proč právě byliny ze Sibiře

              Fotkyfoto_92446053_s            Fotkyfoto_67539901_s           Fotkyfoto_78076535_s

Sibiř je krajem nekonečných lesů a luk, velkolepých pohoří a svěžího větru.Patří k nejčistším oblastem na světě.

Tuto ryzí sílu nese v sobě každý produkt vyroben z nejodolnějších bylin rostoucích v této volné, průmyslem neznečištěné přírodě.

Protože v zimě zde dosahují teploty až −60 °C a v létě naopak přes 20 °C, tento teplotní rozdíl přežijí skutečně jen velmi silné byliny.

Musejí být otužilé, velmi silné a rychle nabrat slunce a energii ke svému růstu a přežití.

Právě z nich vyrábí společnost Siberian Health své produkty pro zdraví, krásu, sílu a čistotu.

Byliny se sbírají dle nutnosti sběru, tedy při úplňku, o půlnoci, vždy podle druhu a dále se melou do molekul při teplotě těla tedy 37 °C.

Míchají se dle starých, generacemi nastřádaných receptur spojených s nejnovějšími technologickými postupy a vědeckými zkušenostmi.

Některé receptury jsou mnoho let staré a patentované a na celém světě neexistuje jiná stejná receptura.

Protože obsahy vitamínů a zdravých látek v zelenině, ovoci, stravě se mění, stejně jako se mění životní prostředí, ve kterém žijeme, styl našeho života,

tak se každé 2 roky obměňují také produkty a receptury tak, aby byly přizpůsobeny vždy tomu, co našemu zdraví chybí,  prospívá a účinně pomáhá.

Produkty neobsahují žádnou chemii, ani parabeny. Jejich chuť je velice jemná, přesto jejich síla účinnosti je mnohonásobně vyšší než u jiných doplňků.


        57835a45beaf94-71818789      578342b23859e4-05846418      1426231515_2


Další